Fractie

  • Tineke Bette-van de Nadort
    Fractievoorzitter, 1ste plv. voorzitter gemeenteraad & raadslid

    tineke.bette@veenendaal.nl

    1. Omgevingswet
    2. WWMN
    3. Vastgoed en Accommodatiebeleid
    4. Revitalisatie bedrijventerreinen en leegstand
    5. Stadsbeheer (openbare ruimte)
    6. Volkshuisvesting
    7. Hoogspanningslijnen
    8. Begraafplaats
    9. Wijkambassadeur
  • Jeroen van Esseveld
    Raadslid

    jeroen.van.esseveld@veenendaal.nl

    1. Maatschappelijke participatie
    2. Burgerparticipatie
    3. Wijkgericht werken
    4. WMO
    5. Minimabeleid
    6. Sociale raadslieden
    7. Lid van de Rekenkamer
    8. Wijkambassadeur
    9. Permanente campagne
    TwitterFacebook
  • Sanny Brunekreeft
    Vice-fractievoorzitter, raadslid

    sanny.brunekreeft@veenendaal.nl

    1. Bestuurlijke organisatie
    2. Algemeen bestuurlijke en juridische zaken
    3. Communicatie, voorlichting en media (beleid)
    4. Intergemeentelijke samenwerking
    5. Internationale betrekkingen
    6. Veiligheidsbeleid
    7. (regionale) Veiligheid
    8. Openbare orde
    9. VRU
    10. Brandweer en crisisbeheersing
    11. Economie
    12. Wijkambassadeur
    13. Voorzitter Werkgeverscommissie
    Twitter
  • Johan Blad 
    Raadslid

    johan.blad@veenendaal.nl

    1. Control sociaal domein
    2. Jeugdzorg
    3. IW4
    4. Sport
    5. Awbz
    6. Bijstandverlening
    7. Volksgezondheid
    8. Welzijn algemeen
    9. GGD
    10. Privacy
    11. Wijkambassadeur
    TwitterFacebook
  • Henk van Soest 
    Raadslid

    henk.van.soest@veenendaal.nl

    1. Financiën en control
    2. Belastingen
    3. BNG
    4. OVO
    5. Integrale toezicht en handhaving (incl. bouwtoezicht)
    6. Ruimtelijkbeleid en ruimtelijke ontwikkeling
    7. Grondzaken
    8. Grondexploitatie en projecten
    9. Brede Heroverweging
    10. Wijkambassadeur
    11. Lid Auditcommissie
    TwitterFacebook
  • Willem van Braak 
    Fractiesecretaris en raadslid

    willem.van.braak@veenendaal.nl

    1. Parkeren
    2. Winkelstad
    3. Promotie
    4. Representatie
    5. Horeca
    6. Evenementen
    7. Integraal Jeugdbeleid
    8. Onderwijs
    9. Wijkambassadeur
    10. Permanente campagne
    TwitterFacebook
  • Arjan Koerts
    Fractie penningmeester en raadslid

    arjan.koerts@veenendaal.nl

    1. FoodValley
    2. Werkgeversdienstverlening
    3. Participatie werk en inkomen
    4. Bijstandverlening
    5. Werkgeversaanbod
    6. Coördinatie nieuwkomers
    7. Kunst en cultuur
    8. Dierenwelzijn
    9. Recreatie en toerisme
    10. Wijkambassadeur
    11. Lid van de commissie FoodValley

    TwitterFacebook
  • Roelof Mulder
    Raadslid

    roelof.mulder@veenendaal.nl

    1. Vitens
    2. Duurzaamheid
    3. Milieu
    4. Energietransitie
    5. AVU
    6. Verkeer en Vervoer incl. OV
    7. DEVO
    8. ODRU
    9. Veenendaal ICT-stad
    10. Wijkambassadeur
    Twitter