Fractie

  • Sanny Brunekreeft
    Fractievoorzitter en raadslid

    Portefeuilles:

    • Veiligheid
    • Betrouwbare overheid
    • Lid werkgeverscommissie
    • Wijkambassadeur Veenendaal Noord

    sanny.brunekreeft@veenendaal.nl

  • Jeroen van Esseveld

    Raadslid, vice-fractievoorzitter en fractie penningmeester

    Portefeuilles:

    • Zorgzame samenleving
    • Energie en Klimaat
    • Lid regiocommissie Foodvalley
    • Wijkambassadeur Veenendaal Noord

    jeroen.van.esseveld@veenendaal.nl

  • Willem van Braak
    Fractiesecretaris en raadslid

    Portefeuilles:

    • Gezin, jeugd en onderwijs
    • Sport, Cultuur en evenementen
    • Tweede waarnemend voorzitter van de gemeenteraad
    • Lid agendacommissie
    • Wijkambassadeur Veenendaal West

    willem.van.braak@veenendaal.nl

  • Jonathan van den Heuvel

    Raadslid

    Portefeuilles:

    • Wonen en ruimte
    • Financiën
    • Lid auditcommissie
    • Wijkambassadeur Veenendaal Oost

    jonathan.van.den.heuvel@veenendaal.nl

  • Roelof Mulder
    Raadslid

    Portefeuilles:

    • Milieu
    • Economie
    • Lid rekenkamercommissie
    • Wijkambassadeur Veenendaal West

    roelof.mulder@veenendaal.nl

  • Rosita Bussink-Verheij
    Raadslid

    Portefeuilles:

    • Meedoen op de arbeidsmarkt
    • Financiën
    • Wijkambassadeur Veenendaal Oost

    rosita.bussink@veenendaal.nl

  • Lea Kayinganwa
    Raadslid

    Portefeuilles:

    • Zorgzame samenleving
    • Meedoen op de arbeidsmarkt
    • Wijkambassadeur Veenendaal Zuid

    lea.kayiganwa@veenendaal.nl

  • Rick Moerman
    Raadscommissielid

    Portefeuilles:

    • Wonen en ruimte
    • Cultuur, sport en evenementen
    • Wijkambassadeur Veenendaal Zuid

    rick.moerman@veenendaal.nl

  • Margreta Riemens-van Zetten
    Raadscommissielid

    Portefeuilles:

    • Gezin, jeugd en onderwijs
    • Energie, klimaat en milieu
    • Mobiliteit
    • Wijkambassadeur Veenendaal Zuid

    margreta.riemens@veenendaal.nl