Joas Duister geïnstalleerd als raadslid

Duister1vrijdag 29 september 2017

Door het afscheid van André Groenwegen ontstond er een lege plaats in de raadszaal bij de ChristenUnie. In zijn plaats is op 28 september 2017 Joas Duister geïnstalleerd als raadslid.

Joas was in de afgelopen jaren politiek secretaris en later voorzitter van het bestuur van de ChristenUnie. Tot aan de verkiezingen op 21 maart 2018 zal Joas de plaats van André Groenewegen innemen.

Wij wensen Joas veel succes met dit politieke werk. Gods zegen!

Labels

« Terug naar homepage

Oudere berichten

« Vorige Volgende »

oktober 2017

september

juli

juni

mei