Fractie

  • Dick Roodbeen
    Fractievoorzitter & raadslid

    Frida Katzstraat 16 
    3903 WN Veenendaal 
    (0318) 52 60 51

    dick.roodbeen@veenendaal.nl

    Portefeuilles: Bestuurlijke organisatie, Algemeen bestuurlijke en juridische zaken, internationale betrekkingen, veiligheidsbeleid, (regionale) veiligheid, openbare orde, VRU, brandweer en crisisbeheersing.

    Twitter
  • Henk van Soest 
    Plv. fractievoorzitter, raadslid

    De Monding 1 
    3904 NW Veenendaal 
    (0318) 51 67 52

    henk.van.soest@veenendaal.nl

    Portefeuilles: financiën en control, belastingen, BNG, OVO, integrale toezicht en handhaving (incl. bouwtoezicht), ruimtelijke ontwikkeling, ruimtelijk beleid en omgevingswet, grondzaken, grondexploitatie en projecten.

    Twitter
  • Tineke Bette-van de Nadort
    Fractiesecretaris, 1ste plv. voorzitter gemeenteraad & raadslid

    Lange Dreef 36
    3902 AH Veenendaal
    (0318) 51 50 44

    tineke.bette@veenendaal.nl

    Portefeuilles: revitalisatie bedrijventerreinen en leegstand, kunst en cultuur, Welstand en monumenten, vastgoed, wijkgericht werken, stadsbeheer (openbare ruimte), volkshuisvesting, hoogspanning, begraafplaats

  • Johan Blad
    Lid van de Rekenkamer & raadslid

    Boomvalk 10
    3905 RJ Veenendaal
    (06) 53 85 48 24

    johan.blad@veenendaal.nl

    Portefeuilles: control sociaal domein / decentralisaties, jeugdzorg, integraal jeugdbeleid, maatschappelijke participatie, sport, welzijn algemeen, volksgezondheid, GGD.

    Twitter
  • Willem van Braak
    Raadslid & afgevaardige namens de raad voor Foodvalley

    Driemaster 2
    3904 RK Veenendaal
    (0318) 51 48 04

    willem.van.braak@veenendaal.nl

    Portefeuilles: parkeren, intergemeentelijke samenwerking, promotie, horeca, representatie, FoodValley, economie, onderwijs, evenementen.

    Twitter
  • Arjan Koerts
    Raadslid

    Dr. Colijnstraat 45
    3904 EP Veenendaal
    (06) 13 55 35 25

    arjan.koerts@veenendaal.nl

    Portefeuilles: Recreatieschap, verkeer en vervoer incl. OV (excl. parkeren), recreatie en toerisme, WMO, AWBZ.

    Twitter
  • Joas Duister
    Raadslid

    Hofstede 75
    3902 CJ Veenendaal
    (06) 22 02 44 66

    joas.duister@veenendaal.nl

    Portefeuilles: communicatie, voorlichting en media (beleid), sociale raadslieden, werkgeversdienstverlening, participatie werk en inkomen, IW4, Minimabeleid, bijstandsverlening, werkgevers werkaanbod.

    Twitter
  • Jos van den Berg
    Raadslid

    Klipper 49
    3904 SK Veenendaal
    (06) 14 79 90 35

    Jos.van.den.Berg@Veenendaal.nl

    Portefeuilles: bedrijfsvoering, (inter)gemeentelijke dienstverlening, burgerzaken, burgerparticipatie, economie, werkgeversdienstverlening, revitalisatie bedrijventerreinen en leegstand, DEVO, Vitens, duurzaamheid, milieu, dierenwelzijn, ACV, ODRU, AVU.

    Twitter
  • Sanny Brunekreeft
    Commissielid

    Noorderkroon 61
    3902 VB Veenendaal 
    (0318) 56 14 18 

    Portefeuilles: Volksgezondheid, GGD, Welzijn algemeen, Kunst en Cultuur, Welstand en Monumenten, economie, bedrijfsvoering.

    Twitter